Сьогодні відповідно до графіку проведення моніторингових відстежень у 2011-2012 навчальному році учні 10Б класу, які навчаються за інформаційно-технологічним профілем, виконали роботу із застосуванням ІКТ з інформаційних технологій. Приємно, що учні в основному підтвердили своє прагнення навчатись саме за цим профілем. Тести виконали 23 чоловіки (із 29 учнів, які є за списком). Середній бал рівнів навчальних досягнень становить 9,09. Детальний аналіз усіх результатів буде здійснено дещо пізніше.